Účtovník Senior

12.05.2021 HRman s.r.o
Miesto práce: Nitra
Pozícia / odvetvie: Hlavný účtovník, Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 - 1800 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- samostatné vedenie kompletnej účtovnej agendy podnikateľských subjektov v sústave podvojného účtovníctva
- príprava a vyhotovenie kompletnej účtovnej dokumentácie vrátane mzdovej agendy
- zostavenie ročnej účtovnej závierky a uzávierky vrátane inventarizácie
- príprava podkladov a vyhotovenie daňového priznania, hlásení, prehľadov
- komunikácia so štátnymi inštitúciami v SR

Benefity a ďalšie výhody:

- potenciál kariérneho rastu
- profesionalita, vysoká úroveň poskytovaných služieb klientom
- práca z domu počas súčasnej krízovej situácie
- systematický školiaci proces
- stabilné zamestnanie
- dôvera a prístup k informáciám

V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Mzdové účtovníctvo, Podvojné účtovníctvo

- Znalosť daňových zákonov a súvisiacich legislatívnych právnych noriem výhodou
- Znalosť Obchodného a Občianskeho zákonníka výhodou
- Znalosť anglického jazyka výhodou
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita
- Ochota neustále sa vzdelávať

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Predmetom našej činnosti sú komplexné a špecializované personálne služby pre malé a stredné firmy, vrátane administratívnej podpory a špecializovaného poradenstva všetkým firmám v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov.
Viac informácií o nás nájdete na www.hrman.sk

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

HRman s.r.o
Prešovská 41
Nitra
Slovenská republika
www.hrman.sk

Kontaktné údaje:

Kletečková
Piaristická 2, Nitra, 94901, Slovenská republika
Tel: 0910558888