S nami máš prácu IHNEĎ! Prijmeme operátorov výroby strešných skiel do áut, Lozorno

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-práca na montážnej linke pri výrobe strešných systémov, panoramatických strešných okien do áut
- montáž, lepenie tesnení, tienenie skiel

Trojzmenná prevádzka
• Ranná zmena: 06:00 – 14:00 hod
• Poobedná zmena: 14:00 – 22:00 hod
• Nočná zmena 22:00 – 06:00 hod

Viac informácií
+421 915 663 240
0800 500 202 bezplatná infolinka

Ubytovanie Zabezpečené (zrážka 2€/noc)

Zmluvná doprava z okolia:
1) Lozorno - Plavecké Podhradie /Jablonové, Pernek, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica/
2) Lozorno - Prievaly /Malacky, Plavecký Mikuláš, Plavecký Peter/
3) Lozorno - Brodské /Malacky, Kostolište, Gajary, Malé Leváre, Veľké Leváre, Sekule, Kúty/
4) Lozorno - Borský Mikuláš /Plavecký Štvrtok, Malacky, Studienka, Lakšárska N. Ves, Bílkove Humence/
5) Lozorno - Skalica / Kopčany, Holič, Vrádište/
6) Lozorno - Bratislava /Stupava, Bratislava/
7) Lozorno - Gbely /Plavecký Štvrtok, Veľké Leváre, Závod, Moravský Sv. Ján, Sekule, Borský Sv. Jur, Kuklov, Smolinské/
8) Lozorno - Senica /Malacky, Kúty, Čáry, Šaštín - Stráže, Štefanov, Dojč/
9) Lozorno - Jakubov /Plavecký Štvrtok, Láb, Zohor, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Suchohrad/
10) Lozorno - Holíč / Plavecký Štvrtok, Malacky, Veľké Leváre, Závod, Moravský Sv. Ján, Sekule, Borský Sv. Jur, Šaštín - Stráže, Petrova Ves, Unín, Radimov/

Ponúkaný plat

4.91 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

Operátor výroby: 4,91€ / brutto/ hod prvých 6. mesiacov, potom 4,96€/brutto/ hod
bonus do výšky 120,- € mesačne
príplatky za poobednú a nočnú zmenu, prácu cez sviatok a víkend podľa Zákonníka práce
mesačne priemerne 1000 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

práca na pracovnú zmluvu
mzda vyplatená načas
týždenné zálohy po odpracovaní 1 týždňa
stravné lístky 3,83 €
bezplatná právna poradňa.
bezúročné MIKROpôžičky po splnení podmienok

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

zodpovedný
manuálne zručný
predchádzajúca prax vo výrobe výhodou

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno