Ibm

Ovládaš Java/JavaScript a máš rád nové výzvy? Skús s nami Salesforce v IBM!

IBM

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Si programátor a máš rád nové výzvy? Máš skúsenosti s Java alebo JavaScript? V tom prípade chceme o Tebe vedieť viac! Salesforce Ti radi predstavíme my

Ako Salesforce developer v IBM budeš vyvíjať prvotriedne riešenia, ktorými našim klientom pomáhame posúvať ich biznis dopredu v najrôznejších sférach - od tankovania lietadiel, cez globálne integrované objednávkové systémy, až po zákaznícke portály s vernostnými programami. Budeš sa podieľať na všetkých fázach životného cyklu aplikácií od dizajnu, kódovania, testovania až po správu komplexných riešení. Na to budeš mať k dispozícii najnovšie nástroje na vývoj aplikácií, ukážeme Ti naše best practices a budeš spolupracovať s internými aj externými kolegami.

Na tejto pozícii môžeš pracovať zo 100% homeofficu kdekoľvek na Slovensku alebo v jednom z našich officov - naše centrum sídli v Bratislave, Banskej Bystrici a v Košiciach takže si môžeš vybrať, kde Ti to najviac vyhovuje.

Čo by bolo Tvojou náplňou práce?
• Zhromažďovanie a analýza požiadaviek od klientov
• Konfigurácia, vývoj a implementácia biznis riešení založených na platforme Force.com
• Testovanie a odstraňovanie zistených chýb, technická dokumentácia
• Pravidelná komunikácia s klientom a konzultantmi

Čo potrebuješ k úspechu?
• Plynulá angličtiná
• Vzdelanie v oblasti IT
• Skúsenosti na podobnej pozícii (vývojár aplikácií, programátor…)
• Skúsenosti s jedným alebo viacerými z nasledujúcich programovacích jazykov:
- Webový vývoj (HTML, PHP, JavaScript a CSS)
- Vývoj softvéru pomocou OOP (Apex, Java, Eclipse, .NET alebo podobne)
• Schopnosť pracovať samostatne a aj ako tímový hráč

My ti ponúkame:
• Mzda od 1 700 EUR EUR brutto v závislosti od relevantných skúseností a jazykových znalostí
• Pravidelné prehodnocovanie platových podmienok
• Flexibilný pracovný čas a home office
• 3 dni dovolenky a 3 personal days navyše
• 100% hradená PN
• Životné poistenie a dôchodkové sporenia
• Súkromná zdravotná starostivosť
• Dlhodobý kariérny rozvoj a možnosti internej rotácie
• Viac ako 5000 e-learning aj face-to-face kurzov – interných aj externých
• Odporuč k nám priateľa - výhodný referral program na odporúčanie nových kolegov
• MultiSport karta
• Špeciálne IBM zľavy

Ponúkaný plat

1700 EUR

Upresnenie platových podmienok

v závislosti od Tvojich znalostí a skúseností

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie