Ibm

Láka Ťa svet IT ale programovanie nie je to pravé? Staň sa Salesforce konzultantom v IBM!

IBM

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Láka Ťa svet IT? Rád a dobre komunikuješ? Ak áno, táto pozícia je pre Teba skvelou príležitosťou!

Ako konzultant budeš využívať kombináciu svojich konzultačných schopností, obchodných a technických znalostí na efektívnu integráciu ucelenej technológie do biznis prostredia našich klientov a na dosiahnutie čo najlepších výsledkov biznisu.

Nepoznáš Salesforce? To nevadí, my Ti ho predstavíme!
Náš Salesforce tím v IBM je zodpovedný za návrh, vývoj a úpravu komplexných aplikačných komponentov a integráciu softvérových balíkov pomocou rôznych nástrojov. Preto hľadáme nového kolegu, ktorý je pripravený riešiť rôzne výzvy, a tak splniť zadania našich zákazníkov

Na tejto pozícii môžeš pracovať zo 100% homeofficu kdekoľvek na Slovensku alebo v jednom z našich officov - naše centrum sídli v Bratislave, Banskej Bystrici a v Košiciach takže si môžeš vybrať, kde Ti to najviac vyhovuje.

Čo by bolo Tvojou náplňou práce?
• Zhromažďovanie a analýza biznis požiadaviek
• Návrh, vývoj a implementácia biznis riešení v spolupráci s developermi
• Koordinácia a dokumentácia práce na projekte
• Pravidelná komunikácia a udržiavanie vzťahu s klientom
• Aktívna komunikácia so zákazníkmi, biznis analytikmi a ďalšími tímami poskytujúcimi služby s cieľom vykonávať bežné operatívne úlohy a riešiť problémy s aplikáciami

Čo potrebuješ k úspechu?
• Plynulá angličtiná
• Pokročilá znalosť HTML / CSS
• Komunikačné a prezentačné schopnosti (písomne aj ústne)
• Vynikajúce analytické schopnosti a schopnosť riešiť problémy
• IT alebo iné súvisiace vzdelanie
• Prax na podobnej pracovnej pozícii je plus (IT konzultant)
• Schopnosť pracovať samostatne a aj ako tímový hráč

My Ti ponúkame:
• Mzda od 1 700 EUR EUR brutto v závislosti od relevantných skúseností a jazykových znalostí
• Pravidelné prehodnocovanie platových podmienok
• Flexibilný pracovný čas a home office
• 3 dni dovolenky a 3 personal days navyše
• 100% hradená PN
• Životné poistenie a dôchodkové sporenia
• Súkromná zdravotná starostivosť
• Dlhodobý kariérny rozvoj a možnosti internej rotácie
• Viac ako 5000 e-learning aj face-to-face kurzov – interných aj externých
• Odporuč k nám priateľa - výhodný referral program na odporúčanie nových kolegov
• MultiSport karta
• Špeciálne IBM zľavy

Ponúkaný plat

1700 EUR

Upresnenie platových podmienok

v závislosti od Tvojich znalostí a skúseností

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie