Reprezentant spoločnosti Allianz, a.s.

07.05.2021 Ľubomír Acksteiner
Miesto práce: Okres Levoča, Okres Poprad, Okres Spišská Nová Ves
Pozícia / odvetvie: Administratívny pracovník, Hypotekárny poradca, Investičný poradca, Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 3000 EUR
- fixný plat + variabilná zložka
- kvartálne bonusy od 333 € do 999 €
- zvýšenie príjmu už po 3 mesiacoch
Bližšie informácie a detaily odmeňovacieho systému na osobnom pohovore
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracovník agentúrneho centra u nás:
Správa a servis klientskeho kmeňa - príprava podkladov
Práca s databázou
Zhotovovanie riešení pre klientov - po zaučení
Výnimočný rozsah služieb pre našich klientov všetkých generácií a v každej životnej situácii

Deň nástupu dohodou. V prípade záujmu prosím zaslať Váš životopis na - email
Do predmetu prosím uviesť aj miesto výkonu práce (LE, SNV, PP)

Ponuka platná do zmazania.

Benefity a ďalšie výhody:

- Adaptácia (4-6mes)
- výkonnostné bonusy, kvartálne bonusy, ročné bonusy, financovanie agentúrnej
kancelárie
- výnimočné platové ohodnotenie
- možnosť prispôsobenia pracovnej doby – flexibilita
- kreatívne a dynamické pracovné prostredie
- vzdelávanie, osobný rozvoj elitný prístup
- 5**** certifikát! Bezplatne a od profesionálov
- zvýhodnené provízie za starostlivosť, vernostný program
- členstvo v Star Clube
- bezplatné zriadenie web stránky s firemným dizajnom a vlastným on-line
predajom
- PODPORA FORMOU PRIDEĽOVANÝCH KONTAKTOV !!!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Allianz Slovenská poisťovňa. Najcennejšia poisťovacia značka vo svete zameriavajúca sa na potreby klientov. Stabilný Partner s viac ako 125 ročnou tradíciou.
WOLDWIDE OLYMPIC PARTNER 2021-2028

Oblasť pôsobenia:

Ostatné pomocné činnosti v poisťovníctve a dôchodkovom zabezpečení

Adresa:

Ľubomír Acksteiner
Brezová 2025/12
Spišská Nová Ves
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ľubomir Acksteiner s.r.o.
Námestie Iglovia 2895/3, 3, Spišská Nová Ves, 05201, Slovenská republika
Tel: +421911547749