PRÁCA V NEMECKU PRE VODIČOV C+E aj začiatočníkov

27.05.2021 DSL Transport GmbH

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: 31275 Lehrte
Nemecko
Pozícia / odvetvie: Vodič kamiónovej prepravy, Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 2100 - 2300 EUR
Plat je 2500€ brutto + diéty.
Uvitaci bonus
Termín nástupu do práce: od 1.6.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Firma DSL Transport GmbH prijme do zamestnania vodičov C+E aj začiatočníkov na nemeckú pracovnú zmluvu priamo so zamestnávateľom. Jedná sa o rozvoz potravín Penny a Rewe. Ubytovanie je zabezpečené, platí sa 200 €/mesiac.

Benefity a ďalšie výhody:

Možnosť vybaviť prídavky na deti.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: CE