Neváhaj! Práca s ubytovaním v Novom Meste nad Váhom! operátor výroby! UBYTOVANIE!

20.04.2021 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom!
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Okres Nové Mesto nad Váhom; Nové Mesto nad Váhom
Pozícia / odvetvie: Montážnik, montér, Operátor výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 735 EUR
Až 850 €
Základná mzda 735 € + bonus až 75 € + príplatok za nadčasy + bonusy!
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Neváhajte - práca v Novom meste nad Váhom s UBYTOVANÍM!

Výroba posilovačov riadenia a brzdových systémov.
Práca v stoji, na linke v takte.
Vo výrobe pracuje s poloautomatickými strojmi, podľa pracovných inštrukcií.
3 zmenná prevádzka (ranné, poobedné, nočné)

Benefity a ďalšie výhody:

MOŽNOSŤ UBYTOVANIA ZDARMA!
Možnosť záloh
Starostlivosť koordinátora
Zaškolenie
Stabilná práca

Pošlite nám Váš životopis na email alebo zavolajte 0911337826

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- skúsenosti vo výrobe
- chuť pracovať
- možnosť pracovať na zmeny