Marketingový špecialista

18.07.2021 KromWood s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Spišská Nová Ves
Krompachy
Družstevná 5
05342

Okres Spišská Nová Ves
Pozícia / odvetvie: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Marketing, reklama, PR; Marketingový pracovník, Marketingový špecialista
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

motivujúce finančné ohodnotenie, možnosť osobnostného a kariérneho rastu, rodinná firma, vianočná dovolenka navyše ku klasickej, možnosť sebarealizácie na úrovni ktorú nenájde v žiadnej veľkej firme

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
900 € mesačne

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 4. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
30. 7. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Drevospracujúci priemysel

Náplň (druh) práce
Stručný popis pracovnej činnosti: návrh a tvorba marketingového plánu, marketingovej koncepcie a cieľov firmy, prieskum trhu, monitoring predaja našich a konkurenčných produktových značiek, sledovanie marketingových trendov a ich implementácia,vytváranie konceptu a stratégie reklamných kampaní na sociálnych sieťach,e-mail marketing, podieľanie sas na grafickom vývoji produktov,obalového materiálu, reklamných a propagačných materiálov v spolupráci s grafickými štúdiami.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 06:00
do 14:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

KromWood s.r.o.
Veterná 5, Krompachy, 05342
Tel: +421910800815