OPERÁTOR/-KA VÝROBY automobilových nárazníkov a kufrových dvier - HLOHOVEC (muži aj ženy) /+ubytovanie,doprava,stravné,zálohy zo mzdy/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Hlohovec
Šulekovo - okres Hlohovec

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracovné úseky: montáž, lisovňa, lakovňa, logistika

• montáž a balenie finálnych produktov /nárazníky, zadné kufrové dvere, strešné spojlery/
• vizuálna kontrola vyrobených dielov, ich leštenie
• vykladanie, nakladanie dopravníkov

Práca v 3-zmennej prevádzke:
Ranná (06:00-14:00), Poobedná (14:00 – 22:00), Nočná (22:00 – 06:00)
Možnosť práce nadčas.

Hľadáme nových členov do tímu modernej a úspešnej spoločnosti s pôsobiskom v HLOHOVCI - časť Šulekovo:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Operátor výroby v rámci pracovného zaradenia vykonáva všetky činnosti na montáži smerujúce k výrobe hotového výrobku - nárazníka
- vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu
- kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
- dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov
- plnenie ďalších úloh na základe pokynov nadriadeného, v rámci pracovného zaradenia

PRIAMA REGISTRÁCIA a doplnenie informácií o TERMÍNOCH a PONUKE:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
0908961969 - Náborová kancelária
0800500502 - Bezplatná infolinka

Ponúkaný plat

735 - 875 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda: od 1000,-€ Brutto

MONTÁŽ, LISOVŇA, LAKOVŇA - základ 735€
OPERÁTOR LOGISTIKY - SKLADNÍK s VZV - 875€
OPERÁTOR LOGISTIKY - vláčik a balenie - základ 805€

+ mesačný bonus do 131€ + príplatky podľa Zákonníka práce + 13.ty plat + príspevok na dopravu/

Benefity a ďalšie výhody

Zamestnanecké výhody, benefity

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné / stravovacia karta - stravovanie v závodnej jedálni, hodnota jedla je 3,75€ zamestnanec si dopláca 1€ ...Za nočnú zmenu dotujeme zamestnancom stravovacie karty sumou 3,83€ za jednu zmenu, zamestnanec si dopláca sumou 1€
- týždenné zálohy - po odpracovaní 1. týždňa
- zmluvná doprava z okolia
- ubytovanie ZADARMO /ubytovne Trnava, Leopoldov/ - rodinný dom
- zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno