Sestra -Oddelenie dlhodobo chorých- Nemocnica Banská Štiavnica

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banská Štiavnica

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti s dôrazom na maximálnu kvalitu a efektívnosť • práca podľa ošetrovateľských štandardov, ošetrovanie chorých v súlade s najnovšími zásadami • samostatné realizovanie výkonov zodpovedajúcich kvalifikácii, realizovanie činností ošetrovateľského plánu • vedenie dokumentácie o pacientovi

Ponúkaný plat

971 EUR

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok alebo typ a výšku úväzku, ktorú prispôsobíme Vašim potrebám ◦ príjemný profesionálny kolektív ◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia ◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania ◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám Váš štrukturovaný životopis. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno