Validačný inžinier pre IT testovanie

21.07.2021 Valicare s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Trenčín
Trenčianska Turná
Trenčianska Turná 2811
91321

Okres Trenčín
Pozícia / odvetvie: Informatika - software; IT tester, Softvérový inžinier
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Naši špičkoví odborníci:
- denne využívajú aktívne anglický (príp. nemecký jazyk)
- majú individuálny tréningový program
- navštevujú jazykové kurzy priamo v priestoroch spoločnosti
- sú školení odborníkmi po celom svete aj s platenou účasťou na kongresoch
- dostanú plat navyše pri pracovnom výročí
- majú možnosť pracovať aj z domu (Home Office)
- ich pracovný čas je prevažne flexibilný
- ich cestovný čas na služobné cesty je považovaný za pracovný čas
- dostávajú príspevok na šport, wellness, alebo kultúru
- sa zúčastňujú rôznych tímbuildingov
- dostanú finančný bonus v závislosti od individuálnych výkonov a hospodárskych výsledkov firmy
- pracujú v príjemnom medzinárodnom kolektíve
- tvoria v peknom pracovnom prostredí nových kancelárskych priestorov

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
15. 4. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 6. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
- Funkčné testovanie a konfigurovanie počítačových systémov (PLC, HMI, SCADA) na plniacich a baliacich linkách z oblasti farmaceutického priemyslu
- Vytváranie overených testovacích procedúr
- Rozvoj a implementácia nových testovacích procedúr
- Výkon testov a dokumentácia výsledkov
- Spolupráca s hardvérovými a softvérovými dizajnérmi na medzinárodnej úrovni
- Aktívna komunikácia so zákazníkmi v anglickom jazyku

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore mechanika strojov a zariadení
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Informatika a výpočtová technika

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Internet - pokročilá
  • HTML - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Valicare s.r.o.
91321 Trenčianska Turná
Slovensko