Primár- gynekologicko-pôrodnícke oddelenie - nemocnica Trebišov

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trebišov
Trebišov

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracuje na pridelenom pracovisku ako samostatný lekár s kvalifikáciou . Vykonáva špecializovanú preventívnu; diagnostickú a liečebnú činnosť v medicínskom odbore na základe získanej špecializácie; riadne vyhotovovať a viesť zdravotnú dokumentáciu. Riadi a kontroluje práce podriadených zamestnancov, zodpovedá za chod pracoviska

Ponúkaný plat

2511 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Strategické myslenie Prezentačné schopnosti Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie) Analytické schopnosti Riadenie a motivácia ľudí Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie