custom-banner

Ponuka práce so mzdou až 1200 €. Stabilná práca. Ubytovanie a doprava zdarma!

16.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Trnava; Malacky, Nitra, Senica, Žarnovica
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): nástupný plat 742 € (po skúšobnej dobe 793 €) + dochádzkový bonus 130 € + 20 % výkonnostný bonus+ zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame prácu ktorá nie je na linke
- trojzmenná prevádzka
- práca pre mužov aj pre ženy
- rôzne operátorské pozície (lisovňa, lakovňa, montáž)
- skrutkovanie, lepenie, klipovanie, vŕtanie, orezávanie, vyrážanie otvorov a pod. + vizuálna kontrola

Benefity a ďalšie výhody:

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- doprava ZDARMA !
- ubytovanie ZDARMA !
- závodná jedáleň
- dochádzkový a výkonnostný bonus
- zákonné príplatky
- pravidelné zálohy

Ak Vás táto ponuka nezaujala, môžete ma kontaktovať na 0948 925 330 alebo mailom na email. Vieme Vás zamestnať v rámci celého Slovenska

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- dobrý zdravotný stav
- ochota vycestovať
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- ochota pracovať na 3 zmeny