Operátor výroby od 24 000 kč v čistom - turnusová práca v ČR

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Suchý - blízko Boskovic
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    24000 CZK
    Nástupná mzda 115 kč/hod., nad 200 hod. + 2 000 kč prémia.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 27.4.2021

Opracovanie už vyrobených vaní, sprchových vaničiek a masážnych systémov.
Náplňou práce je: leštenie, natieranie, kontrolovanie, balenie a kompletná úprava vyrobených produktov.

Benefity a ďalšie výhody:

Turnusová práca 3 týždne v práci a týždeň doma alebo možnosť pracovať bez turnusového voľna.
10 - 12 hod. pracovné zmeny - denné ( od Pondelka do Piatku)
Práca na hlavný pracovný pomer (zmluva na neurčito)
Ubytovanie je v rodinnom dome, je nové s kompletnou vybavenosťou.
Nástupný bonus po odpracovaní skúšobnej doby 2 000 kč.

Informácie pre uchádzača:

Pred nástupom do práce je potrebné mať Výpis zo zdravotnej dokumentácie od lekára.

V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku, nám pošlite Životopis na email

Všeobecne požadované znalosti:

- prax vo výrobe
- zručnosť
- spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B