Rozširujeme náš tím v Seredi: Skladník/skladníčka ovocia a zeleniny, skrátený úväzok, Logistické centrum Sereď

08.05.2021 LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na logistických centrách

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• Budeš pripravovať tovar na základe objednávok z predajní. Pravidelne budeš pracovať s bremenami do hmotnosti 19 kg.
• Podľa pokynov z audio zariadenia budeš zabezpečovať prípravu tovaru na prepravu – balenie, fóliovanie a označenie pripravených paliet.
• Každý deň urobíš inventúru tovaru.
• Ak si všimneš bezpečnostno-technické nedostatky, bude tvojou úlohou ich hlásiť nadriadenému.
• Pravidelne sa budeš zúčastňovať na stretnutiach s vedením skladu, zapájať sa do činností spojených s organizačnými zmenami tovaru v sklade a budeš spolupracovať na prácach medzi jednotlivými oddeleniami v sklade.
Ponúkaný plat (základná mzda):
635 - 952 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 20 hod./týž. : 635 €
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 25 hod./týž. : 794 €
Nástupná mesačná mzda pri úväzku 30 hod./týž. : 952 €
Garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve prvé tri roky.
Benefity a ďalšie výhody:
• Istotu slušnej práce a k nej patriacu slušnú mzdu,
• Prvé tri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve,
• Rovnakú mzdu pre mužov a ženy a zaplatenú každú odpracovanú minútu,
• Pracovný pomer na dobu neurčitú,
• Doplnkové dôchodkové sporenie,
• Vďaka možnosti skráteného úväzku sa môžeš venovať svojej rodine a blízkym,
• Postupné zaškolenie, ktoré zabezpečí, že svoju prácu zvládneš na jednotku,
• Dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu,
• Rozmanitú prácu v príjemnom a dynamickom kolektíve,
• Široký systém benefitov, z ktorého si ty vyberieš tie, ktoré budú pre teba tou správnou voľbou.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
• Máš ukončené stredoškolské vzdelanie alebo výučný list.
• Zvládneš fyzickú prácu, niekedy aj v chladnom prostredí.
• Si flexibilný/á, môžeš pracovať cez víkendy a sviatky.
• Nerobí ti problém pracovať výlučne v noci.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil
na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 150 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi.
Oblasť pôsobenia:
Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom
Adresa:
LIDL Slovenská republika v. o. s.
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Kariérne možnosti na logistických centrách
Ružinovská 1E, Bratislava, 821 02, Slovenská republika