Primár / lekár(špecialista) oddelenia gynekológie- Nemocnica Žiar nad Hronom

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Žiar nad Hronom

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

◦ Pracuje na pracovisku ako odborný garant a samostatný lekár so špecializáciou. Zodpovedá za kvalitu a profesionálne poskytovania zdravotnej starostlivosti v rámci oddelenia, ◦ Odborne, metodicky a organizačne riadi diagnostiku a liečbu pacientov, ◦ Poskytuje a zabezpečuje zdravotnícke výkony a postupy uskutočnené u pacientov na zistenie správnej diagnózy a vykonanie lege artis terapeutických, preventívnych a iných potrebných zásahov a opatrení; ako aj konziliárnych vyšetrení;

Ponúkaný plat

2511 EUR

Benefity a ďalšie výhody

◦ plný úväzok alebo typ a výšku úväzku, ktorú prispôsobíme Vašim potrebám ◦ príjemný profesionálny kolektív ◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia ◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania ◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška mzdy bude bližšie upresnená na osobnom pohovore v závislosti od profilu kandidáta. Plný úväzok alebo typ a výšku úväzku, prispôsobíme Vašim potrebám. Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám Váš štrukturovaný životopis. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie