IT Špecialista (Ref. č.: 041/RC/SKM059/2021)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Teplička nad Váhom
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 EUR
    Výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Máš prehľad v IT a chceš sa ďalej rozvíjať? Máme pre teba príležitosť stať sa súčasťou SAP tímu poprednej nadnárodnej, inovatívnej spoločnosti, ktorej riešenia využívajú top spoločnosti v automotive segmente.

Náplň práce
- Monitorovanie, troubleshooting, development, source code management
- Poskytovanie IT podpory
- Dokumentácia a troubleshooting chýb
- Udržiavanie a podpora SAP systémov
- Riešenie problémov spojených so SAP
- Design technických špecifikácií, vývoj a testovanie zmien
- Kooperácia s konzultantmi počas integrálneho testovania
- Analýza chýb a problémov

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
- polročné bonusy v prípade plnenia cieľov
- flexibilná pracovná doba
- bonus v prípade významnej životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa)
- jazykové kurzy
- MultiSport karta

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v anglickom alebo slovenskom jazyku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu:

Súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“):

Ako uchádzač o zamestnanie týmto udeľujem súhlas so spracúvaním a uchovávaním svojich osobných údajov (uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, prípadne osobných údajov získaných pri osobnom pohovore) prevádzkovateľom STARSTAFF, s. r. o., so sídlom Galvaniho 7/D Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04, IČO: 47177594 . Poskytnuté údaje budú spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade s Nariadením GDPR. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 5 rokov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Zároveň prehlasujem, že ma prevádzkovateľ oboznámil o povinných informáciách a právach dotknutej osoby v čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR.

Všeobecne požadované znalosti:

- znalosť IT zariadení: PC, skener, server, sieť
- vzdelanie v technických odboroch
- analytické myslenie a chuť riešiť problémy
- Skúsenosť so set-upom IT zariadení
- Výborné komunikačné schopnosti
- Tímový hráč

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

C#, Java, MS SQL