Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Máš papiere na vysokozdvižný vozík? Poď pracovať do automotive. Poskytneme ti zadarmo ubytovanie aj dopravu zadarmo!!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• vykladanie kamiónov
• zaskladňovanie materiálu
• účasť na inventúrach
• príprava materiálu do výroby a zásobovanie výroby a predvýroby
• obsluha VZV a manipulačnej techniky

Ponúkaný plat

950 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 780€ + Variabilná zložka mzdy 13% + príplatky za nočnú zmenu a víkendy

Benefity a ďalšie výhody

• príjemné pracovné prostredie
• príplatky za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce
• 13. plat každý rok a 14. plat (vernostný bonus) po odpracovaní 5 rokov
• 13% variabilná odmena
• príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov
• stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a tiež aj bezlepkové jedlo
• možnosť záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

platný preukaz VZV

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie