Skladník

06.05.2021 BEKWOODCOTE s.r.o.
Miesto práce: Priemyselná 12, Žiar nad Hronom
Žiar nad Hronom
Pozícia / odvetvie: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Fixná zložka + prémie podľa obratu pobočky.
Termín nástupu do práce: od 1.5.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do zabehnutého distribučného skladu v Žiari nad Hromon hľadáme kolegu do skladu so stavebným materiálom. Tvojou náplňou práce bude:

- práca v sklade so stavebným materiálom,
- príjem, výdaj kontrola tovaru a jeho uloženie na správne miesto,
- výdaj správneho tovaru zákazníkovi,
- manipulácia a práca s vysokozdvižným vozíkom (znalosť manipulácie s VZV je výhodou, nie podmienkou)

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti
- odborné zaškolenie
- zľava pri nákupe stavebného materiálu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

BEK A WOODCOTE SPOJILI SVOJE SILY
Dňom 1. augusta 2015 došlo k spojeniu aktivít dvoch silných spoločností pôsobiacich v oblasti obchodu so stavebným materiálom pod jednu strechu.
Spoločnosti, ktoré na Slovenskom stavebnom trhu podnikali viac ako 21 rokov, BEK Baustoffe Slovakia, s.r.o. a WOODCOTE Slovakia, s.r.o. dnes pôsobia pod spoločným názvom BEKWOODCOTE s.r.o.
Nová, silnejšia spoločnosť prináša svojim zákazníkom nielen zlepšenie servisu a rozšírenie služieb, ale aj výrazné obohatenie sortimentu ponúkaného stavebného materiálu a rozšírenie počtu predajných miest po celom Slovensku.

Oblasť pôsobenia:

Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami

Adresa:

BEKWOODCOTE s.r.o.
Vajnorská 135
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Silvia Ondrejovičová
Vajnorská 135, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04, Slovenská republika