custom-banner

Zamestnaj sa ako operátorov - výroba nárazníkov a strešných spojlerov - LOZORNO. Vhodné pre mužov aj ženy. Mzda 980€-1100€brutto /doprava,ubytovanie zabezpečené, zálohy možné/

14.04.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Lozorno
Okres Malacky; Malacky, Stupava
Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel, Výroba; Montážnik, montér, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 742 - 793 EUR
Príjem pozostáva z nasledovných zložiek:
- nástupná mzda 742€,
- po skúšobnej dobe 3 mesiacov sa mzda automaticky navyšuje na 793€,
- dochádzkovú prémiu 60€ počas skúšobnej doby/130€ po skúšobnej dobe
- mesačné bonusy do výšky max. 23% z hrubej mzdy

Spolu mzda – 900,-€ až 1 100,-€ brutto / mesiac t.j. 700,-€ až 850,-€ / netto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 35

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Operátor výroby:

- vykonáva všetky činnosti podľa pracovných inštrukcií (vykladanie a nakladanie dopravníkov, vizuálna kontrola, odmastňovanie, stieranie, lakovanie, polišovanie, montáž, vŕtanie, zváranie, opalovanie, lepenie, klipovanie, skrutkovanie, vybíjanie, balenie, sekvenovanie, kontrola, vedenie záznamov

- pravidelne sleduje ukazovatele kvality na svojom pracovnom úseku

- informuje zmenového vedúceho, prípadne koordinátora, inžiniera logistiky o dôležitých faktoch

- vykonáva všetky dočasné, nápravné a preventívne činnosti z hľadiska kvality
- deklaruje produkciu v stanovených intervaloch za stanovených podmienok (podľa pracovných inštrukcií) robí transfer dielov
- zabezpečuje informovanosť v rámci vlastnej zmeny a medzi zmenami
- odovzdáva informácie v rámci okamžitých opatrení počas výroby
- vykonáva ďalšie činnosti podľa svojich znalostí a podľa pokynov svojho nadriadeného

Zmennosť
Prvá zmena: 06:00 – 14:00 hod.
Druhá zmena: 14:00 – 22:00 hod.
Tretia zmena 22:00 – 06:00 hod.

Benefity a ďalšie výhody:

možnosť ubytovania – ubytovanie ZDARMA

Doprava je pre zamestnancov firemný autobus podľa zastávok - ZDARMA

1. Cerová, Prievaly, Plavecký Peter, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek, Jablonové, Lozorno
2. Malé Leváre, Gajary, Kostolište, Záhorská Ves, Jakubov, Vysoká pri Morave, Zohor, Lozorno
3. Senica, Dojč, Borský Mikuláš, Šaštín-Stráže, Čáry, Kúty, Lozorno
4. Šaštín-Stráže, Malacky , Lozorno
5. Kuklov, Borský Svätý Jur, Sekule, Moravský Svätý Ján, Závod, Veľké Leváre, Lozorno
6. Cérová, Prievaly, Plavecký Peter, Plavecký Mikuláš, Plavecké Podhradie, Sološnica , Rohožník, Kuchyňa, Pernek, Jablonové , Lozorno

Stravovanie je v závodnej jedálni čipová karta na kartu ide hodnota lístka 3,83€

záloha sa nahlasuje koordinátorovi formou sms

Pracovný odev
Zamestnávateľ poskytne zamestnancovi pracovné oblečenie, pracovnú obuv, ochranné pracovné pomôcky, kľúč od šatne a čipovú kartu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- zručnosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
- ochota pracovať na zmeny
- prax vo výrobnom prostredí je výhodou, ale nie je podmienkou