custom-banner

Výrobný pracovník v automobilovom priemysle s platom až 950€! Ubytovanie a doprava ZADARMA!

13.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Okres Nitra, Partizánske, Topoľčany, Zlaté Moravce; Banská Štiavnica, Prievidza, Vráble, Zvolen
Pozícia / odvetvie: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
základná mzda od 700€ + Variabilná zložka mzdy 13% + príplatok za nočnú zmenu a víkend
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce pre VÝROBNÉHO PRACOVNÍKA:
• Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
• Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
• Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov
• Práca na 4 zmeny

Benefity a ďalšie výhody:

• Príjemné pracovné prostredie
• Príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce
• 13. plat každý rok a 14. plat (vernostný bonus) po odpracovaní 5 rokov
• 13% variabilná odmena
• Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov
• Poskytovanie nového ubytovania úplne zadarmo
• Stravovanie priamo v jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a tiež aj bezlepkové jedlo
• Možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. č. 0948 941 805, prípadne mi zašlite Váš životopis na e-mail: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

• chuť pracovať
• manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav
• ochota pracovať na 4 zmennú prevádzku