custom-banner

Elektrokonštruktér pre nemeckú spoločnosť (Ref. č.: 6-18-35996/PF)

14.05.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Martin
Okres Martin
Pozícia / odvetvie: Chemický priemysel
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1000 - 1560 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Na pozíciu elektrokonštruktéra hľadáme kandidáta, ktorého hlavnou náplňou práce bude:
- príprava návrhov elektrických schém pre strojársky priemysel
- navrhovanie inovatívnych technických riešení
- konštruovanie elektrorozvádzačov
- podpora pre oddelenie výroby
- komunikácia s jednotlivými oddeleniami v slovenskom a nemeckom jazyku stredne pokročilá úroveň

Benefity a ďalšie výhody:

- výkonnostný bonus do výšky 20% základnej zložky mzdy
pozitívne pracovné prostredia a mladý kolektív
- možnosť odborného vzdelávania v Mníchove
- možnosť absolvovania firemných jazykových kurzov
- 13. plat
- flexibilná pracovná doba
- vzdelávací program

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Úspešný kandidát by mal spĺňať:
- ukončené vysokoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru
- konštruovanie v softvéri Elcad, Eplan výhodou
- nemecký jazyk minimálne na mierne pokročilej úrovni (B1) s motiváciou sa vzdelávať ďalej.
Znalosť práce s PC:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý