Ponuka brigády na call centre- teleoperátor

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Bajkalská 30
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    3,86 EUR/hod.
    3,86 - 5,08€ hod brutto
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Náplňou práce: - telefonické napomínanie klientov za účelom dohodnutia čo najrýchlejšej úhrady evidovaného nedoplatku. - zabezpečovanie aktívnych a pasívnych volaní klientov v omeškaní - práca výlučne na call centre, bez osobného kontaktu s klientom - zodpovednosť za spracovanie pridelenej zostavy klientov v omeškaní Práca zahŕňa prácu s PC a interným systémom. - pracovná doba je od 8:00 do 18:00, dá sa prispôsobiť potrebám brigádnika

Benefity a ďalšie výhody:

- flexibilná pracovná doba - prax v perspektívnej spoločnosti - možnosť dlhodobého pracovného záväzku

Všeobecne požadované znalosti:

- skúsenosť s call centrom - zodpovednosť - príjemné vystupovanie - komunikatívnosť - znalosť práce s PC na strednej úrovni V prípade, že spĺňate všetky uvedené kritéria, zašlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou