Inšpektor kvality

13.04.2021 MeGa services s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Česká republika
Pozícia / odvetvie: Kontrolór
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,20 EUR/hod.
Počas skúšobnej doby je to 5€/hod. Po skúšobnej dobe sa mzda zvyšuje na 5,2€/hod.
- príplatky podľa zákonníka práce
- príspevok na stravu
Termín nástupu do práce: od 19.4.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vstupná a výstupná kontrola automobilových dielov
- nie je to pásová výroba
- kontrolujú sa rôzne automobilové diely - záleží od projektu a umiestnenia
- práca na slovenskú pracovnú zmluvu
- nepretržitá pracovná doba
- práca na tri zmeny

Benefity a ďalšie výhody:

- doprava na nástup - plne hradená
- možnosť návštevy rodiny na náklady spoločnosti 1x mesačne
- preplatenie covid testov - nakoľko v ČR je to povinnosť ale hradí sa to
- ubytovanie zdarma - plne hradené spoločnosťou

- nutný antigénový test na prechod do ČR nie starší ako 24hodín, čiže v deň odjazdu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno