Špecialista marketingových analýz a prieskumu trhu

23.03.2021 HP Inc Slovakia, s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Galvaniho 7
82104

Bratislava
Pozícia / odvetvie: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Klientský poradca, Marketingový pracovník, Špecialista marketingových analýz
Ponúkaný plat (základná mzda): 3923 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 6. 2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3923 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 6. 2021

Dátum pridania ponuky:
12. 4. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 4. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Tlačiť

Poslať priateľovi

Náplň (druh) práce
- Vyvíjať, riadiť a vyhodnocovať komplexné PR/AR stratégie a programy na podporu obchodných cieľov alebo cieľov v oblasti príjmov.
- Príprava noviniek a činností súvisiacich s uvedením na trh vrátane koordinácie rozhovorov s médiami a analytikmi, prehliadok, podujatí, generovania správ, prezentácií a iných materiálov podľa potreby.
- Kultivovať a udržiavať vzťahy so špičkovými médiami, analytikmi a lídrami v odvetví (obchodnými, národnými, globálnymi).
- Podľa potreby zabezpečujte školenia pre médiá a hovorcov pre kľúčových výkonných pracovníkov a vedenie predaja.
- Stanovovať alebo viesť stratégie, zásady, normy a smerovanie v oblasti PR/AR.
- Uznávaný ako autorita a myšlienkový líder v otázkach PR alebo AR a často vyzývaný na riešenie citlivých otázok alebo vzťahov.
- Prispievať k rozvoju a prijatiu inovatívnych zásad a postupov PR/AR v spoločnosti HP.
- Riadiť a motivovať agentúry, aby poskytovali informácie v súlade s posolstvom, načas a v rámci rozpočtu.
-Funkčné riadenie rozpočtu alebo rozpočtu oddelení

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

HP Inc Slovakia, s. r. o.
Galvaniho 7
82104 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Tel: +48228785591