Buď pánom svojho času! Realitný maklér/manažér!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Staňte sa realitným maklérom v spoločnosti, ktorá má dlhoročné skúseností a všetko potrebné k tomu, aby ste začali. Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde sa dokážete dostať na priemerný mesačný príjem 1.800 až 5.000 EUR!
Hľadáme ambicióznych, dynamických, perspektívnych, samostatných ľudí pre naše kancelárie po celom Slovensku.

Vašou náplňou práce bude:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- návšteva nehnuteľností, získavanie podrobných informácií, fotodokumentácia
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Benefity a ďalšie výhody:

Svojim maklérom a manažérom hradíme náklady spojené s:
• kancelárskymi priestormi v ich lokalite pôsobenia
• výpočtovou technikou
• náborovým softvérom
• firemnými vizitkami
• reklamnými plachtami
• inzerciou na všetkých dostupných inzertných portáloch
• reklamnými predmetmi pre klientov
• školeniami - máme vlastnú akadémiu vzdelávania, kde Vám odovzdáme naše know-how ako lepšie predávať a fungovať

Ďalšie výhody pre našich maklérov a manažérov:
• sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov,
• zabezpečujeme právny servis u nášho právnika,
• používame server, ktorý je prispôsobený podľa našich požiadaviek,
• provízia je netto – bez znižovania o DPH, bez sťahovania poplatkov za kanceláriu,
• nepretržitá odborná podpora,.....

Informácie pre uchádzača:

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na pohovor.

Všeobecne požadované znalosti:

- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť
- obchodný duch
- loajalita
- ochota učiť sa nové veci
- záujem o realitný trh
- motorové vozidlo

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B