custom-banner

Práca v sklade na 2 zmeny v Senci vhodná pre ženy! Doprava zabezpečená! Istota stabilného prijímu!!

04.05.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj; Šaľa, Senec, Trnava; Galanta, Modra, Pezinok, Sládkovičovo
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná mzda: 969€ + 13. a 14. plat
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce pozostáva z činností ako:
- práca na NZV
- vyskladnenie tovaru podľa objednávok predajne
- príprava paliet, a prepraviek na vyskladnenie,
- inventúra tovaru,
- plnenie požadovaných výkonov

Benefity a ďalšie výhody:

- 13. a 14. plat v plnej výške
- práca na 2 zmeny (ranná a poobedná)
- nenáročná práca
- stravné lístky v hodnote 5,10€/deň
- DOPRAVA zo širokého okolia (Šenkvice, Pezinok, Viničné a Šaľa, Galanta, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Jelka, Hrubá Borša, Kráľová pri Senci, Senec)
- pomoc s exekúciami
- pravidelné zálohy
- sklad je v letných mesiacoch klimatizovaný, v zimných mesiacoch vykurovaný

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis. Všetci ucházači budú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- skúsenosť s prácou v sklade
- skúsenosť s obsluhou NZV
- samostatnosť
- pracovitosť, zručnosť
- komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Viera Bobáková
Tel: 421948193824