Projektový manažér

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho dynamického tímu hľadáme Projektového manažéra, ktorý kompletne zastreší rozbeh a realizáciu našich projektov. Medzi Vaše hlavné kompetencie a činnosti bude patriť: * plánovanie a koordinácia projektových aktivít, riadenie zdrojov a dodržiavanie termínov * vedenie a riadenie  interných projektov v  oblasti ERP,  Back-officových aplikácií a iných projektov  * zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu, nákladov, kvality a ďalších stanovených ukazovateľov projektu * úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti * koordinácia  dočasného projektového tímu (zostaveného na účely daného projektu) * vyjednávanie, koordinácia a plánovanie postupu prác s dodávateľom * reporting , dokumentácia riadenia projektu

Ponúkaný plat

2000 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Možnosť rozvíjať svoju kariéru v zázemí silnej súkromnej spoločnosti, ktorá je súčasťou medzinárodnej siete zdravotníckych zariadení v strednej Európe. Príležitosť získať skúsenosť a byť súčasťou úspešných projektov v segmente zdravotníctva v najväčšej sieti nemocníc a polikliník na Slovensku.
- Stabilné zamestnanie
- Príjemné pracovné prostredie
- Zdravotná starostlivosť aj pre rodinných príslušníkov
- Odborné školenia
- Možnosť profesionálneho rastu
- Jazykové vzdelávanie
- Zamestnanecké aktivity
- Zľavy v sieti lekární a na predplatné magazínov

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis. Ďakujeme za všetky zaslané reakcie, avšak za účelom osobného stretnutia budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

Všeobecne požadované znalosti

Analytické schopnosti Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať Prezentačné schopnosti Riadenie a motivácia ľudí Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie) Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B