custom-banner

Ponuka práce. Mzda až 920 €. Ubytovanie zdarma.

12.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Trnava; Galanta, Hlohovec, Leopoldov, Piešťany, Sereď
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): základný plat 735 €+ variabilná zložka mzdy 131 € + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- trojzmenná prevádzka
- kompletná výroba nárazníkov (výroba, lakovanie, finalizácia nárazníkov)
- kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
- dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov

Možnosť zamestnať sa aj ako vodič VZV. Mzda 1050 €.

Benefity a ďalšie výhody:

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- ubytovanie ZDARMA !
- závodná jedáleň
- výkonnostný bonus
- zákonné príplatky
- zálohy

Ak Vás táto ponuka nezaujala, môžete ma kontaktovať na 0948 925 330 alebo mailom na email. Vieme Vás zamestnať v rámci celého Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- dobrý zdravotný stav
- ochota vycestovať
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- ochota pracovať na 3 zmeny
- skúsenosť s prácou operátora výhodou