Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pohovor v Prešove, práca v Topoľčanoch! Práca vhodná aj pre absolventov. Ubytovanie ZDARMA.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Po úspešnom pohovore, istý nástup !
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
- Obsluha výrobných zariadení
- Vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov
- Práca na 4 zmeny
- Práca v stoji

Možnosť zamestnať sa aj na iných pracovných pozíciach a v iných mestách. Viac info pri osobnom stretnutí :-)

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 700€ + Variabilná zložka mzdy 13% + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- Stabilná práca
- Príjemné pracovné prostredie
- Zákonné príplatky
- 13% variabilná odmena
- ubytovanie zdarma
- Stravovanie priamo v podnikovej jedálni, kde máme na výber menu zo 4 jedál za sumu 0,69 EUR a taktiež aj bezlepkové jedlo
- možnosť záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás táto ponuka nezaujala, môžete ma kontaktovať na 0948 925 330 alebo mailom na email. Vieme Vás zamestnať v rámci celého Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- Flexibilita
- Skúsenosť s prácou operátora výhodou
- Manuálna zručnosť
- Dobrý zdravotný stav
- Ochota pracovať v noci

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie