S okamžitým nástupom prijmeme skladníkov/ vodičov vysokozdvižných vozíkov s praxou do HLOHOVCA (ubytovanie,stravné,zálohy). Mzda - 1100€

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Hlohovec; Hlohovec
Šulekovo (okres Hlohovec)

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

- Skontrolovať vyložený tovar na určenom mieste podľa dodacieho listu a označiť prípadné nezhody aktuálneho štandardu
- Pri nakládke a výkladke materiálu dodržiavať postupy a zabrániť ich poškodeniu
- Spolupôsobiť pri prevádzaní pravidelných fyzických inventúr
- Riadiť sa pokynmi manažéra logistiky, vedúceho skladu a dodržiavať štandardizované pracovné postupy
- Dodržiavať pravidlá bezpečnosti práce, požiarnej ochrany a vnútrofiremnej legislatívy
- V logistických priestoroch nosiť vždy výstražnú vestu
- Zaskladňovať diely podľa pokynov platných pre zaskladnenie a vyskladnenie tovaru v sklade

Pracovné podmienky
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim - 8 hodinové zmeny - ranná, poobedná, nočná zmena

Ponúkaný plat

4.6 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

Mzda: 4,60€ brutto / hod, po 12. mesiacoch 4,77€ brutto/ hod
príplatok za poobednú zmenu, nočnú zmenu podľa Zákonníka práce, príplatok za štátny sviatok 100%, nadčas 25%, sobota, nedeľa 25%, mesačný bonus po 2. mesiaci max. 100 Euro = cca 1000,-. Euro Brutto /mesiac

Benefity a ďalšie výhody

Benefity a ďalšie výhody:

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- zaujímavá práca v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti
- stravné formou - stravovacej karty - stravné v hodnote 3,83€
- možnosť záloh - každý týždeň
- doprava
- ubytovanie zabezpečené - Leopoldov, Galanta
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

Aktuálne oprávnenie VZV
Prax s riadením VZV
V prípade potreby, vieme predĺžiť oprávnenie VZV

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie