custom-banner

Výroba osvetlenia. Mzda až 850 €. Doprava zabezpečená!

12.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou; Piešťany, Prievidza, Trenčín
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 623 € základ + 20 % variabilná zložka + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Montáž osvetlenia automobilu (výroba svetiel)
- Trojzmenná prevádzka
- Práca v takte
- Nočné zmeny
- Práca v stoji
- Práca na linke

Benefity a ďalšie výhody:

- Doprava zabezpečená z Bánoviec, Partizánskeho a Prievidze - Stravovanie priamo v závode
- Zákonné príplatky
- Nenáročná práca
- Stabilné zamestnanie
- Možnosť kariérneho rastu
- Možnosť záloh

Ak Vás táto ponuka nezaujala, môžete ma kontaktovať na 0948 925 330 alebo mailom na email. Vieme Vás zamestnať v rámci celého Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- Chuť pracovať
- Zdravotná spôsobilosť
- Dobrá motorika prstov
- Manuálna zručnosť