Vaša práca
je naším poslaním.

Práca skladníka vo Vrábľoch aj v Nitre s nástupom ihneď, zabezpečené ubytovanie

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Práca zahŕňa príjem, skladovanie, výdaj materiálov, rozpracovanej      výroby a hotových výrobkov, obsluha vozíkov (motorových, plynových a elektrických, aj ručných),
- presúvanie  nepoškodených a čistých paliet do výrobného procesu, separácia poškodených paliet.
- príjem a výdaj do skladu a zo skladu príjmu materiálu, hotových výrobkov a kooperačných skladov
- zabezpečovanie vykládky a nakládky vozidiel výrobkov, materiálov, tovarov, nástrojov, kontrolných prípravkov
- vykonávanie nariadených inventúr podľa jednotlivých skladov
- zodpovednosť za čistotu na pracovisku a efektívne využívanie pracovnej doby

Upresnenie platových podmienok

735€ základná zložka + 175€ motivačná + zákonné príplatky + stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

- motivačná odmena až do výšky 175€
- práca v stabilnej spoločnosti - príplatky za prácu v noci
- príplatky za prácu cez víkendy
- príplatky za prácu cez sviatky
- rizikový príplatok 0,60€/hod (v závislosti od pracovnej pozície)
- benefit čerpania záloh
- možnosť pekného ubytovania

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie