Klientský poradca Allianz SP (OC Cassovar)

12.04.2021 Dominika Dučaiová

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žriedlova 11, 040 01 Košice
Košice
Pozícia / odvetvie: Finančný poradca, Investičný poradca, Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Termín nástupu do práce: od 3.5.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

"Musel som si sám zabezpečiť svoje živobytie a svoju príležitosť! Zvládol som to však! Neseďte a nečakajte na príležitosť, kým k vám sama príde. Vstaňte a urobte si ju!" – C. J. Walker

Ak si ochotný chopiť sa výzvy tak už prestaň váhať! Pridaj sa k úspešným!

Pozícia je zameraná na komplexné vybavenie požiadaviek klienta s využitím digitálnych nástrojov a zvyšovanie digitálnych zručností klientov.

- samostatné vybavovanie požiadaviek klientov (napr. žiadanka na zmenu, žiadanka na zrušenie poistnej zmluvy, online hlásenie a doklady k likvidácii poistnej udalosti, poskytovanie informácií), primárne s využitím dostupných digitálnych nástrojov
- aktívne poskytovanie informácií klientom o digitálnych službách a výhodách ich využívania
- podpora klienta vrátane ukážky využitia digitálnych nástrojov na vykonanie self-service aktivít
- získavanie/overovanie aktuálnych kontaktných údajov na klientov
- vybavovanie požiadaviek klientov ASDSS
- vybavovanie požiadaviek retailových aj firemných klientov
- riešenie námietok a preberanie sťažností klientov
- v prípade požiadaviek na rozšírenie krytia alebo nový obchod, presmerovanie klienta na sprostredkovateľa v servisnom centre a/alebo online ponuku poistenia
testovanie novozavedených systémov
- zaúčanie nových kolegov

Benefity a ďalšie výhody:

• celé vzdelávanie ti hradíme v plnom rozsahu my počas celého pôsobenia v spoločnosti
• výnimočné platové ohodnotenie v rámci najsilnejšej spoločnosti a možnosť kariérneho rastu
• pomôžeme ti zriadiť si svoju vlastnú kanceláriu a pomôžeme ti aj financovať jej náklady
• zvýhodnené platové podmienky pre uchádzačov so skúsenosťami v poisťovníctve a bankovníctve
• možnosť prispôsobenia pracovnej doby – flexibilita
• podpora realizácie nápadov, ktoré by boli obojstranne prospešné
• kvartálne bonusy od 333 Eur do 999 Eur
• ročné odmeny od 666 Eur do 2222 Eur
• zvýšenie príjmu už po 3 mesiacoch
• teambuildingové akcie
• finančné a materiálne benefity
• flexibilná zložka výplaty
• zázemie jednej z najväčších spoločností
• pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno