Vedúci výroby a logistiky

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1600 € brutto + 50 % variabilná zložka mzdy, jeden plat navyše ako výkonnostná odmena
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:

Do známej výrobnej spoločnosti strojárskeho charakteru hľadáme skúseného, samostatného a kreatívneho "Vedúceho výroby a logistiky", ktorý sa nebojí nových výziev, náporu práce a zodpovednosti.

Vie zastať ako manažérsku prácu tak aj manuálnu, vie ísť príkladom, ale zároveň vie podporiť druhých v rozvoji a sebauplatnení.

Rozumie výrobným, logistickým procesom, finančným tokom, bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci, ISO normám a technickej dokumentácii.

Hlavná pracovná náplň:

  • Zabezpečenie produkcie na základe plánu výroby v súlade s kvalitou produkcie a produktivity práce, s predpísanou dokumentáciou a technologickými postupmi výroby
  • Zodpovednosť a kontrola technologickej disciplíny a toku materiálov vo výrobe
  • Zodpovednosť, kontrola dodržiavania technologických postupov, kvality a harmonogramu výroby
  • Zodpovednosť za stroje a zariadenia - prevencia, údržba a servis, zavádzanie nových strojov a zariadení, priestorové usporiadanie výrobných zariadení, vybavenie výroby
  • Zodpovednosť za ekonomiku výroby
  • Zodpovednosť za BOZP a PO vo výrobe
  • Zodpovednosť za riadenie a pracovnú disciplínu pracovníkov vo výrobe
  • Zodpovednosť za systém medzioperačnej kontroly kvality výrobkov, vrátane evidencie, spolupráca so servisným a reklamačným úsekom
  • Zodpovednosť za ISO normy a normy a predpisy iného charakteru vo výrobe
  • Zodpovednosť za optimalizáciu výrobných a skladovacích priestorov
  • Implementácia nápravných opatrení na odstraňovanie nedostatkov
  • Zodpovednosť za operatívno-technickú dokumentáciu o priebehu výrobného procesu

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v stabilnej strojárskej spoločnosti
- motivujúce platové ohodnotenie /základná mzda + variabilná zložka mzdy + výkonnostné odmeny/
- priestor na sebarealizáciu, inováciu a pokrok
- zamestnávateľ s množstvom pozitívnych referencií
- k dipozícii firemné auto aj na súkromné účely, telefón, notebook

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky na kandidáta sú nasledovné:

- Vzdelanie: Technické, Strojárske
- Požadovaná prax: 2 roky v oblasti riadenia výroby v strojárenskej spoločnosti, minimálne na pozícii majstra

- Odborné predpoklady:

  • Skúsenosti s riadením a motiváciu zamestnancov
  • Skúsenosti s riadením a organizáciou výrobných procesov v oblasti zákazkovej výroby
  • Orientácia v systéme kvality, znalosť BOZP
  • Orientácia vo výkresovej dokumentácii
  • Manažérske zručnosti: schopnosť plánovať, organizovať prácu a zadávať úlohy operatívne, schopnosť riadiť kolektív, schopnosť kontrolovať a riadiť nápravu nedostatkov
- Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • Flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť, cieľavedomosť
  • Zodpovednosť, dôslednosť, zmysel pre detail a zároveň schopnosť vnímať súvislosti
  • Komunikatívnosť
  • Dobré organizačné a riadiace schopnosti
  • Schopnosť odolávať stresu
  • Schopnosť motivovať
Administratívne a ekonomické znalosti:
  • práca so sprievodnou dokumentáciou k výrobkom /expedičný list/ a jej archivácia

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
  • Vodičský preukaz:
    B