Vaša práca
je naším poslaním.

Vodič VZV v logistickej spoločnosti. Možnosť ubytovania a dopravy zadarmo

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- vykladanie kamiónov - zakladanie materiálu do regálov - prevoz materiálu do výroby - práca so scannerom - účasť na inventúrach

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 870 - 990€ (závisí od skúseností na danom type VZV) + 5 - 15% variabilná zložka

Benefity a ďalšie výhody

- možnosť výberu zmennosti (2 zmenná prevádzka 8 hodín denne 5 dní v týždni alebo 10 hodín denne 4 dni v týždni) - možnosť kurzu na VZV - Stravné lístky v hodnote 4,00€ (doplatok len 22 centov) - doprava do práce zadarmo zo širokého okolia - zabezpečené ubytovanie - príplatky za nadčasy - pravidelné zálohy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie