custom-banner

Robotics Process Automation Developer (Ref. č.: 1-16-35761/PF)

12.04.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 2600 EUR
2600 - 3235 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ak si doma v oblasti robotiky alebo automatizácii procesov čítaj ďalej, čo by ťa v tejto roli čakalo:

· Zodpovednosť za zabezpečenie toho, aby virtuálna pracovná sila vykonávala činnosti v súlade s firemnými zásadami a postupmi,
· Zodpovednosť za deployment pokrývajúci celý životný cyklus vývoja aplikácií
v UiPath
· Zodpovednosť za navrhovanie automatizácie a vydávanie riešení (procesy RPA) atď.
· Biznis analýza požiadaviek a následné prevedenie do techicnického riešenia
· Tvorba technickej dokumentácie riešenia
· Možnosť účastniť sa na medzinárodných projektoch v oblasti automatizácie robotických procesov, kognitívnych RPA, ML a AI využívajúce služby a funkcie AWS cloudu
· Podpora identifikovania a vývoj ďalších robotov pre
potenciálne automatizácie procesov.

Benefity a ďalšie výhody:

· Ocenenie za individuálny výkon
· Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom

· Home office v neobmedzenej miere
· Ročný finančý bonus

· Osobné dni voľna

· Platená PN
· Referal bonus za sprostredkovanie vhodného kandidáta
· Ovocné dni

· Príspevok na dôchodkový fond
· Podpora pre cestovanie verejnou dopravou

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

· Programátorské myslenie, ideálne priamo skúsenosť ako programátor SW riešení
· Znalosť UiPath ALEBO BluePrism, Workfusion; Automation Anywhere - kombinácia je veľkou výhodou
· Predchádajúca skúsenosť s analýzou bizinis požiadaviek
· Anglický jazyk - slovom aj písmom