Hľadáme šikovných pracovníkov do výroby LCD TV v NITRE. Nástup Hneď - muži,ženy,páry + doprava, ubytovanie, stravné a iné benefity

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj; Nitra
Dolné Hony, Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

OPERÁTOR VÝROBY /muži, ženy/

• nenáročná práca v klimatizovaných priestoroch – výroba a montáž televízorov
- práca vhodná ako pre mužov, tak aj pre ženy
- práca v stoji

Pracuje sa v 8 hodinovom režime - ranná a poobedná zmena - od pondelka do piatku
V prípade potreby výroby sa pracuje niekedy aj v sobotu - líder, supervízor to ale riadne a včas oznámi - dopravu zabezpečujeme aj v tomto prípade.

Priama registrácia pred nástupom do práce:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária 0908961969
alebo
Bezplatná linka 0800500502

Ponúkaný plat

735 EUR

Upresnenie platových podmienok

základný plat 735 € brutto + dochádzková prémia 100€ + výkonnostný bonus do výšky 60€ - celková mzda do výšky 895,- € Po skúšobnej dobe plat až do výšky 970,-€

Benefity a ďalšie výhody

Ponúkame:
- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné lístky
- možnosť záloh
- zmluvná doprava z okolia
- ubytovanie 1,20 € / noc
- doprava z ubytovne do práce a naspäť – zabezpečená /mesačnik cca 20,- E/
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

DOPRAVA:
Linka ZM 1: Zlaté Moravce - Neverice - Žirany - Nitra
Linka NR 1: Dechtice - J. Bohunice - Madunice - Leopoldov - Nitra
Linka NR 2: Trnava - Modranka - Nitra
Linka NR 3: Trakovice - Bučany - Vlčkovce - Lehota - Nitra
Linka NR 6: Trstice - Šaľa - Močenok - Cabaj-Čápor - Nitra
Linka NR 3 F: Trnava (Družba) - Nitra
Linka NR 2 flexi: Trnava - Sereď - Nitra
Informácie o výberovom konaní

alebo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

manuálna zručnosť
ochota učiť sa

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie