custom-banner

Pomocné práce vo výrobe - brigáda - nástup ihneď

11.04.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Okres Krupina, Okres Veľký Krtíš
Pozícia / odvetvie: Pomocné práce a brigády, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,53 EUR/hod.
4,53€ brutto/hodina + odmena až do výške 90€ + príplatky v zmysle ZP
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáš brigádu? Máme pre Teba voľné pracovné miesto s nástupom ihneď.

Máš možnosť si zarobiť až do výšky 700 - 800€ brutto za mesiac.

- pomocné práce vo výrobe
- jednoduchá práca za linkou
- montáž komponentov
- práca na 3 zmeny

Benefity a ďalšie výhody:

- možnosť získať mesačnú odmenu až do výšky 90€
- príplatky v zmysle ZP
- zabezpečené stravovanie
- zabezpečená doprava zdarma z VK, Dudiniec
- zaučenie
- práca vhodná aj pre študenta - min. 18 rokov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- manuálna zručnosť, zodpovednosť
- flexibilita
- ochota pracovať na 3 zmeny