custom-banner

Správca budov

11.04.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Okres Nitra
Pozícia / odvetvie: Služby, Reality a stavebníctvo, Vrcholový manažment, Výroba; Inštalatér, Inžinier údržby, Správca budov, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
od 800€ v závislosti od skúsenosti uchádzača
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Správca bude mať na starosti:
-sledovanie plánu revízií zariadení (elektrických, zdvíhacích, plynových)
-zabezpečovanie a realizácia drobných údržbárskych prác
-dohľad pri servisných a údržbárskych prácach externých dodávateľov
-sledovanie a monitorovanie spotreby energií (elektrina, voda, plyn, dusík)
-starostlivosť a údržba okolia budovy
-denná kontrola zariadení, preventívne kontroly, vedenie agendy
-riešenie havarijných stavov

Práca na jednu zmenu, pohotovosť počas víkendov
Mzda sa pohybuje od 800€ mesačne brutto v závislosti od skúseností a schopností kandidáta

Benefity a ďalšie výhody:

- jednozmenný pracovný čas
- práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Hľadáme pracovníka, ktorý by vedel zabezpečiť funkčnosť nehnuteľnosti a areálu vo výrobnej spoločnosti v Nitre.
Vhodný kandidát by mal mať:
-prax v oblasti opráv a údržby nehnuteľností
-pozitívny vzťah k údržbárskych prácam (domáci kutil)
-vodičské oprávnenie skupiny B
-zodpovedný prístup k práci
-skúsenosti s manuálnou prácou v rámci údržby areálu