Operátor výroby podvozkov a náprav v Strečne s lokálnou dopravou!!!. Volaj hneď!!!

10.04.2021 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Strečno
Žilinský kraj
Pozícia / odvetvie: Operátor výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 780 EUR
Práca v Strečne
Mzda 780 Eur/mesiac
výkonnostný bonus 0-60 Eur/mesiac (po skúšobnej dobe)
dochádzkový bonus 0-35 Eur/mesiac
Nočný príplatok 1,60 Eur/hod
Poobedný príplatok 0,35 Eur/hod
Termín nástupu do práce: od 21.4.2021 do 31.12.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zamestnanec pracuje na zváracej a montážnej linke na výrobu podvozkových častí a náprav.
Práca na výrobnej linke podľa zaradenia.
Samostatná práca a obsluha na výrobnej linke, zodpovedá za kontrolu a vypisovanie dokumentov. Postupné zaškoľovanie na viaceré pozície.
Zamestnanec pracuje takmer samostatne v súlade s konkrétnou pracovnou inštrukciou.
Akceptuje a dodržiava pravidlá 3S5S a pracovného poriadku.

Benefity a ďalšie výhody:

zabezpečená zvozová doprava v rámci zo smeru TR- MT -Strečno/ príspevok na dopravu zo strany ZA - CA - KM
stravné v hodnote 3,90 €/v prípade nezabezpečenej teplej stravy (nočné zmeny, sviatky, víkendy)- dobíjané na stravovaciu kartu

Ak ta ponuka zaujala neváhaj a volaj 0911828207 alebo pošli životopis na email: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

ochota a chuť pracovať
zodpovednosť
flexibilita
dobrý zdravotný stav ( práca v stoji)
samostatnosť