custom-banner

Operátor výroby na regranulačnej linke na VZV (Vráble)

09.04.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Štúrova 1249, 952 01 Vráble
Vráble
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,37 EUR/hod.
4.37€/hod. + doch. bonus + výk. bonus + príplatky za víkendy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Operátor výroby vo firme zaoberajúcej sa opätovným spracovaním plastov

Náplň práce:
- obsluha zverených strojov a zariadení - obsluha regranulačnej linky
- ovládanie spracovávaných materiálov na základnej úrovni,
- kontrola vyprodukovaného materiálu,
- vedenie predpísanej dokumentácie podľa prac. popisu.

Benefity a ďalšie výhody:

- finančný príspevok na stravu v hodnote 4€ za odpracovanú zmenu
- dochádzkový bonus do 50€
- výkonnostný bonus do 70€
- príplatky za víkendy (sobota 50% a nedeľa 100%)
- práca na trvalý prac. pomer
- práca na 4zmeny (ranná-močná-2dni voľno)
- príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- oprávnenie na VZV je nutnoť (W1)
- práca je pre fyzickú náročnosť vhodnejšia skôr pre mužov
- práca na rizikovom pracovisku - priplatok za hlučnosť
- zodpovedný prístup k práci
- v prípade potreba ochota pracovať aj na dve zmeny
- logické myslenie
- základné technické vedomosti - rozlišovanie druhov plastov