Vaša práca
je naším poslaním.

Operátor výroby s dopravou a ubytovaním zadarmo!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce operátora výroby : montáž automobilových svetlometov,obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek, vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov, práca v stoji

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 700€ + Variabilná zložka mzdy 13% + príplatok za nočnú zmenu a víkend podľa zákonníka práce

Benefity a ďalšie výhody

Medzi hlavné benefity patria : - príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce,- 13% variabilná odmena,- príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov,- poskytnutie ubytovania zadarmo,- stravovanie v podnikovej jedálni za sumu 0,69 Eur,- možnosť zálohy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Naše požiadavky:- manuálna zručnosť, - dobrý zdravotný stav, - chuť pracovať.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie