Vaša práca
je naším poslaním.

HĽADÁME SKLADNÍKOV A VODIČOV VZV - mzda až 920€ mesačne! DOPRAVA - UBYTOVANIE - ZÁLOHY

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca vodiča VZV zahŕňa fyzické preberanie materiálu, uskladňovanie, obsluhu VZV. Taktiež príjem materiálu a výdaj do výroby, expedíciu hotových výrobkov. Práca je v 3 zmennom režime.

Upresnenie platových podmienok

780€ + Variabilná zložka mzdy 13% + príplatok podľa zákonníka práce, 13. plat

Benefity a ďalšie výhody

Prijatím na pracovné miesto získate stabilné zamestnanie, istotu a pravidelný príjem.

Medzi ostatné výhody patria:

- 13. plat
- príplatky za nočnú zmenu, prácu cez víkend a sviatok
- 13% variabilná odmena
- DOPRAVA zabezpečená zo širokého okolia
- UBYTOVANIE
- stravovanie v závodnej jedálni
- ZÁLOHY

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím pošlite svoj životopis. Každý uchádzač bude kontaktovaný.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- platný preukaz VZV
- skúsenosť s prácou v sklade
- ochota s prácou na zmeny
- samostatnosť
- zručnosť
- dobrý zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie