custom-banner

Operátor vo výrobe nárazníkov v Hlohovci s platom až 1000€ ! Ubytovanie ZDARMA !

09.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Trnava; Hlohovec, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany
Pozícia / odvetvie: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): základný plat 735 €+ variabilná zložka mzdy 131 € + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca v trojzmennej prevádzke- kompletná výroba nárazníkov (výroba, lakovanie, finalizácia nárazníkov) - sledovanie kvality výrobkov podľa predpísaného postupu - dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov - plnenie ďalších úloh na základe pokynov nadriadeného, v rámci pracovného zaradenia.

Benefity a ďalšie výhody:

- zaujímavé finančné ohodnotenie - ubytovanie ZABEZPEČENÉ - príspevok na dopravu- závodná jedáleň - výkonnostný bonus do výšky 131 € + motivačné príspevky- príplatky podľa zákonníka práce- pravidelné zálohy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- skúsenosť s prácou operátora výhodou- ochota pracovať vo výrobe- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita- ochota pracovať na 3 zmeny