Vaša práca
je naším poslaním.

Operátor vo výrobe nárazníkov v Hlohovci s platom až 1000€ ! Ubytovanie ZDARMA !

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca v trojzmennej prevádzke- kompletná výroba nárazníkov (výroba, lakovanie, finalizácia nárazníkov) - sledovanie kvality výrobkov podľa predpísaného postupu - dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov - plnenie ďalších úloh na základe pokynov nadriadeného, v rámci pracovného zaradenia.

Upresnenie platových podmienok

základný plat 735 €+ variabilná zložka mzdy 131 € + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- zaujímavé finančné ohodnotenie - ubytovanie ZABEZPEČENÉ - príspevok na dopravu- závodná jedáleň - výkonnostný bonus do výšky 131 € + motivačné príspevky- príplatky podľa zákonníka práce- pravidelné zálohy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť s prácou operátora výhodou- ochota pracovať vo výrobe- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita- ochota pracovať na 3 zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie