custom-banner

Operátor/ka vo výrobe komponentov do automobilov_Nové Mesto nad Váhom

09.04.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Trenčianska ulica 2571/16, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Nové Mesto nad Váhom
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 735 EUR
735€ základ ,75€ mesačný bonus, po 3 mesiacoch bonus do výšky 5% základu, príplatky za nadčasy + príspevok na dopravu.+ 13. a 14. plat + pravidelné zvyšovanie mzdy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- proces zaškolenia,
- práca s jednoduchými poloautomatmi,
- dodržiavanie správnych postupov a inštrukcií.

Benefity a ďalšie výhody:

- pravidelné zvyšovanie mzdy,
- dochádzkový bonus 75 €
- príplatky za nadčas
- po 3 mesiacoch výkonostný bonus do výšky 36,75 €
- príspevok na dopravu,
- 13. a 14. plat,
- zabezpečené stravovanie na každej zmene
- iné benefity firmy: jazykové kurzy, permanentky (masáže, fittness centrum,plaváreň)
- účasť na spoločenských podujatiach firmy (Deň otvorených dverí, Family Day, Mikulášsky večierok, Vianočný večierok)

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite Váš životopis prípadne nás kontaktujte v pracovne dni medzi 8:00 a 16:00 na 421918790716
Vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- ochota pracovať na 3 zmeny
- práca v stoji (možnosť striedania s pozíciami v sede)
- manuálna zručnosť