Dlhodobá a stabilná práca v Novom Meste nad Váhom . Operátor/ka výroby v automobilovom priemysle, extra bonusy a 13. plat

11.06.2021 GETBID, s. r. o.
Miesto práce: Trenčiansky kraj; Okres Nové Mesto nad Váhom
Pozícia / odvetvie: Operátor výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 739 - 950 EUR
Termín nástupu do práce: od 12.4.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- tímová práca
- ochota pracovať na 3 zmeny
- ochota pracovať nadčas
- flexibilita
- prax nie je potrebná

Benefity a ďalšie výhody:

- stabilná a seriózna práca
- 13. plat
- príspevok na dopravu
- dochádzkový bonus 75 €, mesačné bonusy a špeciálne nadčasové príplatky
- rýchly kariérny a finančný rast pre šikovných zamestnancov
- pravidelný príjem
- výkonnostný bonus 5% po skúšobnej dobe
- zabezpečené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a outsoucingu. Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

GETBID, s. r. o.
Národná 7
Žilina
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Jana Hurtoňová
Národná 7, Žilina, 010 01, Slovenská republika
Tel: 0918816951