custom-banner

Zamestnaj sa ako operátor výroby v Hlohovci s platom až 1000€ ! Ubytovanie ZDARMA !

22.04.2021 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Topoľčany, Trnava, Zlaté Moravce; Brezová pod Bradlom, Galanta, Hlohovec, Leopoldov, Modra, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Pezinok, Piešťany, Sereď, Sládkovičovo, Vrbové
Pozícia / odvetvie: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): základný plat 735 €+ variabilná zložka mzdy 131 € + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca v trojzmennej prevádzke
- kompletná výroba nárazníkov (výroba, lakovanie, finalizácia nárazníkov)
- sledovanie kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
- dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov
- plnenie ďalších úloh na základe pokynov nadriadeného, v rámci pracovného zaradenia.

Benefity a ďalšie výhody:

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- ubytovanie ZABEZPEČENÉ
- príspevok na dopravu
- závodná jedáleň
- výkonnostný bonus do výšky 131 € + motivačné príspevky
- príplatky podľa zákonníka práce
- pravidelné zálohy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- skúsenosť s prácou operátora výhodou
- ochota pracovať vo výrobe
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita
- ochota pracovať na 3 zmeny

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Peter Andraško
Tel: 421917131685