O nás

Jedným z hlavných poslaní spoločnosti TIPOS je podpora športu a finančná pomoc projektom zo športovej, sociálnej a kultúrnej oblasti. Zdroje na túto podporu získavame z prevádzkovania číselných lotérií, kurzových stávok, internetových hier a predaja stieracích žrebov.

Víziou a misiou spoločnosti TIPOS je byť dlhodobo najúspešnejšia spoločnosť v sektore, ktorej prosperitu bude možné využívať na plnenie spoločensky zodpovedných misií, byť symbolom úspechu podnikateľského projektu v rukách štátu, byť lídrom v téme zodpovedného hrania a pomoci v otázke gamblingu a byť silným partnerom športu, kultúry a sociálnych projektov.

Prečo pracovať v TIPOSe

Spája nás vášeň pre šport a zábavu. Zaujímame sa o názory a podnety zamestnancov, na základe spätnej väzby tak vieme prijímať opatrenia a posúvať našu spoločnosť vpred. Pôsobíme vo veľmi dynamickom a plne konkurenčnom prostredí, každý deň nám prináša nové výzvy. Máme radi ľudí, ktorí sa neboja, svoju prácu robia zodpovedne a s nadšením. U nás máte otvorené pole možností na realizáciu a voľné ruky pri zavádzaní kreatívnych nápadov do praxe.

Patríme k zodpovedným podnikateľským subjektom dodržiavajúcim najvyššie štandardy. Vytvárame dôveru medzi zamestnancami a obchodnými partnermi, máme ambíciu tvrdo pracovať s pokorou, učiť sa a rásť. Myslíme na potreby zamestnancov a chceme s nimi budovať dlhodobé vzťahy. Veríme, že všetko ide lepšie s úsmevom a preto sa snažíme o to, aby na pracoviskách vládla nielen bezpečná, ale aj príjemná atmosféra.

Čo ponúkame

Úspech spoločnosti TIPOS je úspechom všetkých nás, zamestnancov. Spokojní zamestnanci, s ktorými sa zaobchádza spravodlivo, slušne a s rešpektom, sú totiž hlavným pilierom každej úspešnej spoločnosti.

Snahu našich zamestnancov odmeňujeme pestrou ponukou firemných benefitov a odmien, ktoré im spríjemňujú pracovný a súkromný život. Snažíme sa našim zamestnancom vytvárať čo najlepšie pracovné podmienky.

A čo u nás nájdete?

 • Zázemie a silu slovenskej spoločnosti s viac ako 30 ročným pôsobením, v ktorej máte istotu práce a férového odmeňovania;
 • Možnosť:
  • - ovplyvniť svojim výkonom, prístupom a aktivitami smerovanie spoločnosti;
  • - rozvíjať nadobudnuté odborné skúsenosti vo forme školení a tréningov, a tak sa ďalej posúvať vpred;
  • - otvorene komunikovať s členmi predstavenstva a väčšiu transparentnosť;
  • - zapojiť sa do rôznych charitatívnych akcií;
  • - zúčastniť sa zamestnaneckých súťaží a vyhrať lístky do divadla alebo na hokejovú extraligu;
 • Množstvo benefitov zameraných na šport, zábavu a spoločne strávený čas – karta Multisport, vianočný večierok, posedenie pri husacine, športové podujatia pre zamestnancov;
 • Potešíme príspevkom pri pracovných výročiach a životných jubileách alebo týždňom platenej dovolenky na zotavenie nad rámec zákona;
 • Prispejeme na doplnkové dôchodkové sporenie;
 • Zaplatíme stravné v plnej výške, bez doplatku zamestnanca.