Kariéra EXPO

NN Životná poisťovňa, a.s. získala už po tretíkrát prestížne svetové ocenenia TOP zamestnávateľa

S certifikátmi TOP zamestnávateľ Slovensko a TOP zamestnávateľ Európa sa radíme medzi špičku zamestnávateľov. Tieto prestížne tituly udeľuje už vyše 25 rokov celosvetovo uznávaný inštitút Top Employers Institute.

Našim spolupracovníkom ponúkame celú škálu finančných a nefinančných benefitov, medzi ktoré patrí aj:

Nadpriemerný zárobok

Základný fixný príjem vám poskytne istotu v začiatkoch, variabilná zložka vám umožní zarábať prakticky neobmedzene. Vedeli ste, že práca NN poradcu v oblasti financií ponúka jedno z najvyšších ohodnotení na trhu? Jediné, na čom záleží, je vaša chuť pracovať. A, navyše, najlepší z vás každý rok získajú extra motivačnú odmenu.

Možnosť kariérneho rastu založenom na výkone

Nemusíte čakať na uvoľnenie vyššej pozície, práca NN poradcu vám umožní postupovať podľa vašich výkonov. S NN máte na výber, či chcete kariérne rásť ako manažér alebo expert na finančné poradenstvo. Jediné na čom záleží, je vaša chuť pracovať.

Pracovná doba, ktorá vyhovuje vám, nie otváracím hodinám

Pri práci NN poradcu nie ste limitovaný žiadnym časom ani miestom výkonu. Prácu ľahko prispôsobíte vašim potrebám či rodinným povinnostiam. Pracovať môžete z domu, na káve alebo priamo v našich moderných obchodných kanceláriách. Na pondelok sa budete tešiť rovnako ako na piatok.

Bohatú ponuka bezplatných školení

Získajte know-how medzinárodnej spoločnosti a staňte sa expertom v oblasti finančného poradenstva. V NN môžete využívať pravidelný systém bezplatných odborných školení, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v zaujímavom svete finančných produktov. Ako novému NN poradcovi vám poskytneme podporu skúseného manažéra, ktorý vás v začiatkoch bude sprevádzať a pomáhať vám.

Voľné pracovné pozície